Firma andmed

Rongxin Bio-Tech Co., Ltd (HK)

Faks: 029-62388781

FEL: +8618220537895

E-mail: sales@rongxinbio.com

Aadress: Xi'an Jianshe Mansion, Hiina, Shaanxi Sheng, Xian Shi, Yanta Qu, QuJiang ShangQuan, Yanta S Rd

Kodu > Kliendi tagasiside

Suurepärane! Sai tooteid väga kiiresti. Test minu enda lab, puhas toode, tõeline hgh sees. 3 päeva Hiinast Ameerika Ühendriikidesse!

- Jason kindlalt


Ostsin 10kits hgh, sinine top. Vere seerumitestid näitavad nii head, mulle meeldib, sellepärast ma leian, tänu, edastab järgmisi tellimusi.

- Tony


Mu nahk tunneb hästi pärast seda, kui ma kasutasin peptiidide tooteid nagu ghrp-6, tagasi normaalsele tervele nahale. Lol!

- aus


Ma müüsin Ühendkuningriigis, üks mu kliendid tuli välja oma veretöödega, mida ta katsetasid hühetropiini eest, mida ma talle müüsin. Theys tulid tagasi 25 seerumit, suurepärane!

- Lolli


Viimase 1000grammi Trenbolone Acetaadi järjekord, mille sa mulle saatsid, oli fantastiline kvaliteet, tegelikult parim, mida ma kunagi isiklikult teinud Mass Speci testimiseks

- Tyler USA


Kaubad saabusid ohutult, tänan teid nii palju ohutu pakendi eest. Loodan, et ma ei solvata teid, kui teate, et see oleks ohutu. Teie meetodid on täielikud tõendid.

- Chris


Mul on nii hea kvaliteediga klenbuterooli pulbrid, selle firma klenbuterooli hcl pulbrid on nii täiuslikud! Klenpulbri mõju on nii tugev, kuid mulle meeldib tugevam tunne, haha .... Mulle meeldib see väga palju. Ma tellin 10kg klenbuterooli pulbrit 25. juunil. Tänan, et pakute mulle hea kvaliteediga tooteid!

- Mike